למה אנחנו שווים כל כך עבור עסקים?

למה אנחנו שווים כל כך עבור עסקים?

העסק שלכם הוא הבייבי שלכם לכל דבר – אתם משקיעים בו מהבוקר עד הערב, חשוב לכם שהוא יצליח, שיראו אותו, שיוקירו אותו ושירצו להיות חברים (או במקרה שלנו – לקוחות) שלו. 

ייעוץ עסקי איכותי נועד בשביל לעזור לכם להגיע לכל המטרות הללו עד שיהפכו לשגרה הקיימת ולמציאות שאתם מכירים.

חברת סאקסס בניהולו של אלעד הדר מוכיחה את עצמה במשך שנים רבות והופכת עוד ועוד עסקים אנונימיים לסיפור הצלחה במשק.  אנחנו עובדים עם הרבה מאד בעלי עסקים מוכשרים שרק רוצים להצליח, אבל שאין עדיין בידיהם את הכלים והידע המדויקים על מנת לעשות זאת.

ייעוץ עסקי מותאם אישית לחזון שלכם

נתחיל בלשתף אתכם בהודעה מרגשת שלקוח שלח לנו שאומרת למעשה את הכל:

"אני שברתי שיא ועשיתי בשבועיים מה שהייתי רגיל לעשות בחצי שנה ויותר, כמובן בעילום שם אבל שתדע שסגרתי בשבוע וחצי 6 עסקאות! מתוכם 4 עסקאות של 2 צדדים!! זה מטורף! אמרתי לרן ואני אומר גם לך, אני חושב שבלעדיכם זה לא היה קורה, כל החיים אחרי 2 עסקאות הייתי מרשה לעצמי לנוח ולא לחשוב איך אני מקדם את העסק, השינוי במחשבה שלי וההבנה שאני בעל עסק נתנו לי לא לעצור ולהגיע להישג המטורף שאני לא יודע איזה מתווך עוד מגיע אליהם!

אז תודה לך שמכרת לי בצורה הכי טוב שלך (אגב לא אשקר שלמדתי ממך דבר או שניים מאיך שהצלחת למכור לי את הייעוץ) ותודה רבה לרן לוי האלוף שבשבילי הוא כמו משפחה! 

מליץ עליכם בעיניים עצומות אתה יודע שכבר לא מעט אנשים קיבלו ממני המלצה חמה שכל בעל עסק חייב ייעוץ, וכמובן שרק איתכם!

עכשיו הגיע הזמן לחשוב קדימה איך העסק הזה מגיע לגבהים חדשים בע"ה. תודה על הכל!"

 

כל מילה שנכתבה בהודעה הזאת מגיעה מהנאה ומקצירה של הפירות מצד לקוח סאקסס מרוצה שנחשף לעולמות חדשים אותם ככל הנראה לא היה מכיר לבדו, או בטח לא היה מגלה בשנים הקרובות. 

גיבשנו את כל הכלים, המידע והניסיון על מנת שלקוחותינו יהנו ויצליחו מבלי להצטרך לעבוד דרך מייגעת, קשה והפסדית לאורך הדרך.

מה ייעוץ עסקי כל כך קריטי להצלחה שלכם? 

כשאדם מחליט לקום בבוקר ולפתוח עסק משל עצמו, ההחלטה תהיה כרוכה בלא מעט אומץ, התרגשות והרבה חוסר מודעות לקראת מה שעתיד לקרות. עם כל ערפול המידע הזה, חשוב שתהיה לכם יד מכוונת, כזאת שתכניס בטחון לתוך התהליך, ובדיוק לשם כך ייעוץ עסקי קיים. 

 

אף אדם לא נולד עם הידע, הכלים והטכניקות להקים ולתחזק עסק שמצליח, מה גם שיש כל כך הרבה סוגים של עסקים ויש צורך בבעלי מקצוע מנוסים שיידעו איך לעזור לכם למצוא את דרך המלך באופן אישי ומותאם לענף ולסוג העסק שלכם. 

 

שימו לב שיש גם עניין לא פחות מהותי, והוא בחירה נכונה של חברת ייעוץ עסקי. אין ספק שהשוק רווי בכאלו, ולכן חשוב שתדעו לברור ולסנן עד שתמצאו את האחד או האחת שלכם. ההמלצה שלנו היא לבחון את פרק הזמן שחברת הייעוץ קיימת, בקשו מהם סיפורי הצלחה והמלצות מלקוחות, דברו עם הלקוחות הללו אפילו בעצמכם, וכמובן – תנו לתחושות הבטן ולכימיה להוביל אתכם. כשזה מגיע לעבודה מול אנשים, חשוב שתתחברו אל אלו אשר מדברים איתכם ותרגישו שאתם מתרשמים מהידע ומההבנה שלהם, ולא פחות – מהאישיות שלהם, לטובת המשך עבודה נעימה ואפקטיבית להמשך הדרך. אנו יוצאים מנקודת הנחה ברורה שההצלחה שלנו תלויה בהכרח בהצלחה שלכם, ולכן לא נוותר בשום שלב על שתצליחו!

 

הודעה נוספת ומרגשת מלקוח שלנו היא זו:

"רציתי לספר לך שסגרנו מחזור של מיליון ש"ח החודש ולך תמיד יהיה חלק גדול בגדילה הזאת. 

ממחזור של 20 אלף בחודש למיליון ש"ח בחודש!"

 

אנחנו אף פעם לא מפסיקים להתרגש מהתוצאות המדהימות של ייעוץ עסקי איכותי ומקיף עם לקוחות שמכפילים, משלשים, מחמשים את הרווחים שלהם ואף הרבה יותר מזה.

חשוב לחדד שאנחנו לא עוצרים ותמיד יודעים להגיע לשיאים חדשים וכיוונים מרעננים שיכולים לחשוף את בעל העסק לפסגות שלא ידע או העז לחלום עליהם לפני. 

 

למידע נוסף ופרטים צרו איתנו קשר ונשמח להזניק את העסק שלכם להצלחה מקסימלית.

אלעד הדר - מנכ"ל חברת Success
אלעד הדר - מנכ"ל חברת Success

אלעד הדר מנכ"ל חברת Success ייעוץ עסקי מתמחה בליווי וייעוץ עסקי ומחולקת למספר אגפים בתחומים שונים, להלן פירוט המחלקות השונות: ייעוץ עסקי, ייעוץ פיננסי, ייעוץ שיווקי וייעוץ ארגוני. לפרטים נוספים אתם מוזמנים לצור איתנו קשר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
הצטרפו עכשיו להצלחה

חברת Success ייעוץ עסקי המובילה בישראל והצוות המנצח שלנו דואגים למכירות, לשיווק, גיוס העובדים, הכשרה, פיננסים, ארגון, לידים וכל מה שצריך כדי להגדיל עסקים בצורה יוצאת דופן. 

די להיות היחיד שדואג לעסק שלך?

בחנו בחינם את העסק Online
באותו העניין
צ׳ק ליסט – 10 הטעויות שלי בעסקים

מטעויות לומדים וחכמים לומדים מטעויות של אחרים אז החלטתי לחלוק את הטעויות שלימדו אותי הרבה ובדרך גם האטו את ההתקדמות שלי, לא מצטער כי כל דבר זה שיעור אבל אוכל לחסוך לכם את ההתנסות וללמד אתכם מה בסוף עשיתי גם שונה ועבד לי כי אני בטוח שבזכות הידע הזה תגיעו למטרות שלכם מהר יותר אז בוא נתחיל במצעד

קרא עוד >>>
שטח מדף ומוצר מוביל מפסיד

שטח מדף ולוז לידר הם בטח מונחים שאתם שומעים לא פעם, אבל כששמעתי את הסיפור של יריבות בין שתי חברות ענק, החלטתי שאני חייב לחלוק אותו איתכם. כי כמובן כמו תמיד יהיה מוסר השכל שאתם יכולים ליישם על כל אחד מהעסקים שלכם.

קרא עוד >>>
איך למכור מוצר יקר בקלות

אחת הדרכים הבטוחות ביותר להגדיל את ההכנסות זה פשוט למכור מוצרים יקרים יותר.
ולא פעם דיברתי איתכם על מונח שנקרא אפקט סדרי גודל.
בדרך כלל אפקט סדרי גודל ילמד אתכם איך לשים מוצר נמוך, מוצר בינוני, מוצר גבוה כדי למכור,
ניחשתם נכון את המוצר האמצעי.

קרא עוד >>>
באים לפה הרבה?
השאירו פרטים עכשיו וקבלו פגישת ייעוץ מקצועית ללא עלות