ייעוץ עסקי

מהו ייעוץ עסקי ומה חשוב לדעת?

ייעוץ עסקי הוא תהליך שחשוב מאוד שכל בעל עסק יעבור אותו, כדי לקבל כלים וידע נכונים לניהול העסק שלו.

ייעוץ עסקי נכון יביא את בעל העסק לתוצאות ולהישגים חדשים בעסק שלו.חשוב מאוד לבחור יועץ עסקי בעל ידע וניסיון בתחומי העיסוק של בעל העסק, ולא לקחת כל אחד שמתהדר בתואר "יועץ עסקי".

רצוי לבחור בחברה גדולה בתחום, שכבר הוכיחה את עצמה. רק חברה גדולה יכולה להוביל חברה אחרת להיות חברה גדולה בתחומה, שכן מעצם היותה חברה גדולה, היא מהווה הוכחה ליכולתה בתחום העסקי.

היתרונות המרכזיים בייעוץ עסקי לעסקים ולחברות

  • ייעוץ עסקי נכון חוסך טעויות שעולות כסף רב.
  • ייעוץ עסקי טוב מונע מהעסק התרסקות אפשרית בגלל ניהול לקוי.
  • ייעוץ עסקי משפר את תזרים המזומנים בעזרת תוכנית ליווי מדויקת ומותאמת לעסק.
  • השיווק והמכירות, שהם החמצן של העסק, משתפרים פלאים לאחר תהליך של ליווי עסקי נכון.

שירותי ייעוץ עסקי – חברת Success

ייעוץ עסקי לעסק חדש

 כל עסק חדש חייב להתחיל את דרכו עם ליווי עסקי שכולל תוכנית עסקית. לא מספיק להבין בתחום הדעת של בעל העסק. חובה שכבר בתחילת הדרך העסק יעמוד על הרגליים כמה שיותר מהר, כי אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני. ייעוץ עסקי נכון יחסוך לבעל העסק החדש טעויות של מאות אלפי שקלים.

ייעוץ עסקי לחברות 

תהליך חשוב מאוד עבור חברות וארגונים. מסייע בהטמעת תפעול יעיל, העלאת פרודוקטיביות, שיפור תקשורת בין ארגונים ובין העובדים בחברה או בארגון, שימוש בכלים מקצועיים, כגון: CRM ו-ERP להפחתת עומס, הגברת הסדר בארגון, מניעת שחיקה של עובדים, ניהול זמן נכון ועוד.

ייעוץ והכוונה להלוואות

אנחנו עוסקים בגיוס אשראי בנקאי וחוץ בנקאי, וגם ממשקיעים, מהלוואות בערבות מדינה, קרנות מדינה, הכנת תוכניות עסקיות להגשה לבנקים ולמשקיעים.

ליווי עסקי לעסקים חדשים ופעילים

 בזכות הליווי הצמוד נוצר שיפור ברווחיות החברה, היעילות גוברת, וישנו ניתוב של הניסיון שנצבר בעסק שכבר אינו נחשב לחדש לטובת קידומו ושגשוגו. עבור עסקים אלה אנחנו יוצרים תהליך של פיתוח עסקי: בוחנים את השווקים הנוכחיים שבהם העסק פועל, מייעצים בדבר הרחבת הפעילות לשווקים חדשים והרחבת סל השירותים שהחברה נותנת.

בניית תוכנית עסקית

ניתוח שוק כדי לבדוק ולהבין את חלוקת המשאבים, את פריסת כוח האדם, את תזרים המזומנים, את הכדאיות של העסק, בדיקת מתחרים בארץ ובחו"ל, בדיקת מגמות בענף, בחינת הוצאות התפעול ועוד.

בדיקת רווחיות לעסק

ניתוח לפי מחלקות, בדיקת העמסות – כמה משאבים צורכת כל מחלקה, בחינת הוצאות התפעול, שיפור היעילות בחברה, בניית לוח מדדים ומדידת סטטיסטיקה; בחינת ההתחייבויות הכספיות והכלכליות של העסק, האשראים שלו, הריביות, ואם יש צורך – עושים גם פריסה מחדש של ההלוואות.

תהליך ייעוץ עסקי לעסקים ולחברות

אנחנו מגיעים אל העסק פיזית ובודקים כל תחום וכל מימד שלו לפי 156 נקודות רגישות שונות. לכל תחום שנבדק ניתן ציון: עובד טוב, עובד ככה כה, עובד לא טוב ולא קיים כלל. הנתונים האלה הם הבסיס שלנו להתחיל בעבודת השיפור והטמעת הדרכים החדשות שייבחרו על-ידינו לשם קידום העסק. חשוב לציין שעם כל הלקוחות שלנו אנחנו עובדים על בסיס הצלחה: מקבלים אחוזים מהרווחים שעלו בזכות הייעוץ.

המומחיות של חברת Success ייעוץ עסקי

אנחנו בוררים את הלקוחות שלנו בקפידה, שכן אנחנו מחויבים לתוצאות ולמעשה שותפים ברווחי ההצלחה, לכן לא כל אחד מתאים לנו. עבור הלקוחות הנבחרים אנחנו בונים תוכנית שעוסקת בתיקון הנקודות החלשות בעסק, שזקוקות לשיפור. אנחנו לא רק מדברים אלא עושים, עובדים בפועל על יישום התוכנית עם בעל העסק. לנו בחברה יש ניסיון רב שנים ומוכח, הצלחה עם 35 אלף חברות בארץ ובעולם, והדבר מדבר בעד עצמו.  

אצלנו לא רק מדברים אלא גם עושים. מוזמנים אלינו לפגישת ייעוץ ראשונה – במתנה!

נשמח לפגוש אתכם ולהכיר את העסק שלכם, כדי לבחון את האפשרות של ייעוץ עסקי עבורכם. בואו להיות השותפים שלנו להצלחה שלכם. לייעוץ מקצועי השאירו פרטים:

טיפים בנושא ייעוץ עסקי:

טיפ 1

לבחור חברה גדולה שהוכיחה את עצמה

אל תסמכו על יועצים שבעצמם לא חוו את ההצלחה העסקית הגדולה שלהם

טיפ 2

לסמוך על היועץ שלנו

לבצע את מה שיוחלט כפעולה שמקדמת את הצלחת העסק

טיפ 3

לרצות לקבל עזרה,לשאוף להשתפר ולהגיע לגדולות

תתייעצו עם הסביבה ואם אתם לא מגיעים להחלטה בקשו עזרה

טיפ 4

לנצל היטב את הידע ואת הנסיון של היועץ העסקי

היישום של התוכנית העסקית מבטיח את השיפור וההצלחה

שאלות תשובות בנושא ייעוץ עסקי:

כדי להתחיל את העסק ברגל ימין, עם כמה שפחות טעויות ועם חיסכון כספי ניכר, בזכות כך שהיועץ המנוסה ימנע מבעל העסק להוציא כספים מיותרים.עבור עסק שאינו נחשב לחדש, זוהי הזדמנות מצוינת לשפר, לדייק ולעלות מדרגה.

לא רק חשוב, ממש חובה!! כ-70 אחוזים מהעסקים שנפתחים כל שנה נסגרים תוך כחמש שנים, ומשאירים אחריהם בעלי עסקים פושטי רגל וספקים רבים שלא זכו לקבל את כספם על לא עוול בכפם אלא בעיקר משום שהלקוחות שלהם לא ידעו לנהל נכון את העסק שלהם. ניתן למנוע זאת באמצעות תהליך הייעוץ העסקי. 

הייעוץ העסקי כולל גם את ההיבט הכלכלי. כאשר ישנה בעייתיות בתחום הכלכלי בעסק, ניתן להתמקד בתחום זה באמצעות לקיחת ייעוץ כלכלי ממוקד.

תוכנית עסקית היא כמו לבנה בייסוד של הבניין – שהוא העסק שלכם. כדאי מאוד לבנות תוכנית עסקית עוד בטרם פתחתם את העסק, כדי לפתוח אותו ברגל ימין ועם כמה שפחות טעויות. תוכנית עסקית מיועדת לבעל העסק עצמו, כדי שיידע את התמונה הכוללת ואת האפשרויות העומדות בפניו.

תוכנית עסקית חשובה מאוד כאשר זקוקים ללקיחת הלוואה פרטית מבנק או הלוואה בערבית המדינה או מקרן תמיכה מוסדית.

אנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ ראשונה - ללא עלות 🙂

כחלק מעבודתנו בשנים האחרונת אנו מבינים שצריך לתת כדי לקבל אז אנחנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ ראשונה במשרדי החברה, אנו נכוון אתכם מה צריך לעשות והאם כדאי לכם…

לפגישת ייעוץ השאירו פרטים

הצטרפו עכשיו להצלחה

חברת Success ייעוץ עסקי המובילה בישראל והצוות המנצח שלנו דואגים למכירות, לשיווק, גיוס העובדים, הכשרה, פיננסים, ארגון, לידים וכל מה שצריך כדי להגדיל עסקים בצורה יוצאת דופן. 

די להיות היחיד שדואג לעסק שלך?

בחנו בחינם את העסק Online
באים לפה הרבה?
השאירו פרטים עכשיו וקבלו פגישת ייעוץ מקצועית ללא עלות