ייעוץ שיווקי לעסקים

עסקים רבים לא מבינים מדוע פרסום פעם עובד ופעם לא

מדוע יש עסקים שאצלם פרסום לא עובד ואיך יכול להיות שיש עסקים שמקבלים תוצאות מדהימות מפרסום פשוט. הסיבה לכך היא פשוטה עד כדי כאב, אך רוב העסקים כלל אינם מודעים לה.

99% מהעסקים מפרסמים לפי מה שהם חושבים שקהל היעד שלהם ירצה

אך בפעול הם מעולם לא שאלו את קהל היעד שלהם מה הוא באמת רוצה ולכן הם מפרסמים את המוצר או השירות שהם הכי אוהבים או חושבים שהוא הכי אטרקטיבי, כאשר בפועל יכול להיות שקהל היעד שלהם רוצה מוצר או שירות אחרים לחלוטין.

כל אדם במדינה מודרנית נחשף לאלפי פרסומות מדי יום

שלטי חוצות, עיתונות, בסלולארי, בטלויזיה, ברדיו, על תחנות אוטובוס והרשימה ממשיכה עוד ועוד. אדם ממוצע מקדיש פחות מ 3/4 שניה בבחינה של פרסומת, באותה 3/4 שניה אם לא נוצר “קליק” בין האדם למודעה לא תהיה כל המשכיות. הדרך לגרום לאדם לרכוש או לפחות להתעניין בשירות או במוצר שאנו מציעים היא פשוט להצליח למשוך את תשומת ליבו אך על תשומת לב זו מתחרות אלפי חברות מדי יום.

איך ליצור פרסום מוצלח

בכדי להתחיל להבין איך ליצור פרסום מוצלח, צריך להבין את היסודות שנמצאים מאחוריו. נתון עקרי שרוב בעלי העסקים אינם מכירים הוא שאדם ייתיחס למסר שמדבר אל הרגש שלו ולא אל מסר שמכוון להיגיון שלו, אנשים קונים מהבטן ולא מהראש!

לכן חשוב לגלות מה הוא אותו גורם שיצור ללקוח את אותה תחושה בבטן, התחושה שתניע אותו להתעניין ולרצות להמשיך לקרוא את המסר הפרסומי שלכם ולבסוף גם לרכוש את המוצר או השירות. אותו מסר שיגרום ללקוח הפוטנציאלי שלכם את התחושה הרצויה בבטן נקרא בשפה המקצועית “כפתור”, מאחר והוא יוצר תגובה רגשית ברגע שלוחצים עליו. אם תנסו לשאול אדם מה הוא אותו “כפתור” הוא מעולם לא יוכל לאמר לכם מה “הכפתור” שיניע אותו לרכוש מוצר או שירות.

מאחר ואם תשאלו אותו הוא פשוט יענה מההיגיון. הרי הבנו שאנשים קונים מהרגש ולא מההיגיון ובכן, בדיוק מסיבה פיתחנו טכנולוגיה יחודית שמייצרת פרסומת מוצלחת ומדוייקת בכל פעם מחדש, טכנולוגיה זו מכונה “סקר טונים וכפתורים”.

אם גם אתה מרגיש שהפרסום שלך לא מספק את התוצאות הרצויות, אם גם אתה מרגיש שפעמים רבות ההוצאה לא מצדיקה את ההכנסה, סימן שאת\ה “יורה בלי לכוון”.

רוצים להתייעץ עם יועץ שיווקי צרו איתנו קשר ואנו נעזור לכם בשמחה.

הצטרפו עכשיו להצלחה

חברת Success ייעוץ עסקי המובילה בישראל והצוות המנצח שלנו דואגים למכירות, לשיווק, גיוס העובדים, הכשרה, פיננסים, ארגון, לידים וכל מה שצריך כדי להגדיל עסקים בצורה יוצאת דופן. 

די להיות היחיד שדואג לעסק שלך?

בחנו בחינם את העסק Online
באים לפה הרבה?
השאירו פרטים עכשיו וקבלו פגישת ייעוץ מקצועית ללא עלות