ייעוץ עסקי לקוסמטיקאיות

תוכן עניינים
קוסמטיקה

5 המפתחות ליצירת מחזור הכנסות של מעל ל100 אלף ₪ בחודש בקליניקה שלך!

איך זה שקיימים הבדלים כ”כ גדולים בהכנסות בין קוסמטיקאית אחת לקולגה שלה?
איך זה שיש קוסמטיקאית שעושה בקושי משכורת של שכירה, אחרת שעושה 50-70 אלף ₪ בחודש, ויש את האלופות שעושות 150-200 אלף ₪ וגם יותר בכל חודש!

ובכן יש כמה הבדלים שאנחנו כחברה לייעוץ עסקי שמתמחה בקוסמטיקאיות שמנו לב אליהם:
1. תמחור הטיפולים – יש קוסמטיקאיות שמתמחרות את עצמן מאוד בזול ויש כאלה שמעריכות יותר את הזמן ואת השירות שלהן וגובות מחירים גבוהים יותר (אלה גם בד”כ אותן קוסמטיקאיות שיש להן יותר עבודה וכסף!)
2. יכולות שיווק – יש קוסמטיקאיות שיודעות לייצר לעצמן לידים וכתוצאה מכך לדאוג שתהיה כל הזמן תנועה של לקוחות חדשות לעסק לעומת כאלה שסומכות רק על ה”פה לאוזן” שלהן ולעתים קרובות נתקעות עם יומנים ריקים.
3. יכולות מכירה – יש קוסמטיקאיות שפשוט טובות במכירה ויש כאלה שפשוט לא. וזהו חיסרון מאוד גדול כי כשאת לא מרגישה בנוח להציע או לבקש כסף עבור מוצר או שירות טובים את בבעיה, ובד”כ לא עושה כסף. קוסמטיקאיות בעלות יכולות מכירה מצוינות בד”כ יודעות גם שהכסף נמצא בסדרות ובמכירת תכשירים! ואילו הקוסמטיקאיות שבקושי מרוויחות מתבססות על טיפולים בודדים ועל טיפולים שאין בהם רווח.
4. יכולת לגייס ולהכשיר כח אדם – יש את אלה שטובות בזה ויש את אלה שנכשלו פעם אחת או יותר עם עובדת שגייסו… או יותר גרוע שאותה עובדת שלימדו אותה את כל הסודות עזבה ופתחה מכון תוך כדי שהיא גונבת את הלקוחות מהעסק שעבדה בו. יש שיטות ודרכים לאיך לעשות את זה נכון – מהעבודה לבד לא מתעשרים, ויותר מזה את הופכת גם לעבד של העסק.
5. למידת הכלים לניהול עסק – יש כל כך הרבה דברים שיש לדעת על ניהול של עסק ובעולם של היום כבר לא מספיק להיות רק אשת מקצוע טובה, את צריכה לדעת איך לנהל, ואיך לגייס, ואיך לשווק, ואיך למכור – או לפחות איך לגייס את האנשים שיעזרו לך לעשות את כל הדברים הללו.

ייעוץ לקוסמטיקאיות ולתחומי האסתטיקה והטיפוח

לנו ב-Success Beauty (החטיבה ב-Success יעוץ עסקי שמתמחה בייעוץ לקוסמטיקאיות ולתחומי האסתטיקה והטיפוח) יש ניסיון מעל ל-500 קוסמטיקאיות ב15 השנים האחרונות ושיטה שעובדת!
כי בסופו של דבר לכל תחום או עסק יש את הפעולות המוצלחות שלו.
היית רוצה לקבל את הידע איך לעשות את זה מהטובים ביותר? אלה שכבר עשו את זה בענק ומכירים בעל פה את הדרך אל האושר?
את מרחק שיחת טלפון אחת מהגשמת החלום שלך להצלחה בעסק שלך.
התקשרי כדי לבדוק את זכאותך לפגישת ייעוץ ראשונית בטל’: 03-5615200

ואם בא לך לראות חלק מסיפורי הצלחה שלנו בתחום היופי ובכלל (יש כאן מעל 200 סיפורי בהצלחה של לקוחות בייעוץ) מוזמנת להקליק!
בהצלחה!

Picture of אלעד הדר - מנכ"ל חברת Success
אלעד הדר - מנכ"ל חברת Success

אלעד הדר מנכ"ל חברת Success ייעוץ עסקי מתמחה בליווי וייעוץ עסקי ומחולקת למספר אגפים בתחומים שונים, להלן פירוט המחלקות השונות: ייעוץ עסקי, ייעוץ פיננסי, ייעוץ שיווקי וייעוץ ארגוני. לפרטים נוספים אתם מוזמנים לצור איתנו קשר.

הצטרפו עכשיו להצלחה

חברת Success ייעוץ עסקי המובילה בישראל והצוות המנצח שלנו דואגים למכירות, לשיווק, גיוס העובדים, הכשרה, פיננסים, ארגון, לידים וכל מה שצריך כדי להגדיל עסקים בצורה יוצאת דופן. 

די להיות היחיד שדואג לעסק שלך?

בחנו בחינם את העסק Online
באים לפה הרבה?
השאירו פרטים עכשיו וקבלו פגישת ייעוץ מקצועית ללא עלות