קורסים למנהלים

הקורסים באקדמיה למנהלים מיועדים לחיזוק והרחבת יכולות הניהול של מנהלים פעילים בחברות.

יתן להירשם לכל קורס בנפרד לפי הצורך הספציפי של כל מנהל ומנהל. המנהל הלומד במסגרת הקורס זוכה ללמידה אישית ממנחה מקצועי מהרמה הגבוהה ביותר.

להלן מבחר קורסי המנהלים לבחירה:

מדריך למידה בסיסי Basic Study Manual

קורס זה מקנה לתלמיד את הידע והמיומנויות הבסיסיים המתארים כיצד ללמוד וכיצד ליישם את אשר למד בחיים. בידע המעשי המתאר כיצד ללמוד יכולים להשתמש מבוגרים, תלמידי מכללות או בתי ספר גבוהים, מורים, הורים ומדריכים בתעשיה.

בקורס זה נלמדים שלושת מחסומי הלמידה כמ גם התופעות השונות כגון:תשישות,שעמום,חוסר ריכוז וכו’ ואיך לטפל בהן.

כיצד להסתדר עם אחרים How to Get Along With Others

תקשורת ויחסי אנוש מעולים במקום העבודה ובחיים הינם הבסיס שממנו שגשוג יכול לצמוח. זהו השמן שמשמן את גלגלי העבודה ומאפשר לתיאום להתרחש. ללא תקשורת מעולה קווי היצור הופכים פקוקים והתפוקה מואטת. קורס זה מלמד את יסודות יחסי האנוש – מה משפיע על התקשורת שלנו עם הסביבה כיצד להפוך כל אינטראקציה ליעילה יותר, איך לדעת איזה סוג של אדם עומד מולנו וכיצד ניתן לדבר עם כל אדם ללא קשר לאופיו או מצב רוחו.

התגברות על עליות וירידות בחיים Handling the Ups and Downs in Life

צרות שלא נגמרות, מחלות, תקלות שחוזרות ונשנות – כל אלו הם התוצר של הסביבה שבה אנו חיים ופועלים. המתח שבו אדם חי גובה את מחירו מהאדם. בתור בעל עסק חשוב לדעת את ההסבר ודרך הטיפול באדם שהפך למקור לצרות עבור עצמו ואחרים, ואין זה פשוט עניין של מזל.

לפעמים נדמה לאדם שהוא עומד מול מחסום בלתי-נראה שמונע ממנו להצליח. במהלך הקורס אתה תלמד כיצד לזהות מי הם חבריך האמיתיים וגם מיהם אלה שפועלים נגדך, לאתר את המחסום הזה וכיצד לטפל בו.

ערכים ושלמות אישית Personal Values and Integrity

בקורס זה תלמד ותקבל מושג ברור לגבי, מתי החלטות בעסק ובחיים הן טובות ותורמות ומתי לא. כמו כן, תלמד איך לטפל בהתנגשויות בין רצונות האדם לבין רצונות הסביבה וכיצד להתמודד עם לחץ כבד מצד הסביבה תוך כדי שמירה על שלמות אישית.

שיפור עסקים באמצעות תקשורת Improving Business Through Communication

יכולתו של אדם לשלוט בתקשורת היא גם המדד להצלחתו. מנהל אשר אינו יכול לשלוט בתקשורת בצורה מעולה לא יוכל לשלוט בעובדיו. איש מכירות שלא יכול לשלוט בשיחה לא יצליח כאיש מכירות. עובדות אלו הופכות את הקורס הזה לקורס שהוא חובה עבור כל מנהל או איש מכירות.

יסודות החברה 1 – Company Basics I

בקורס זה תלמד את החלוקה הבסיסית הנכונה של ארגון עסקי, מהי תקשורת ארגונית ואיך להכניס עובדים לתפקיד בצורה נכונה ואפקטיבית. מטרת הקורס היא ללמד אותך איך לגרום לעסק שלך להתרחב ולשגשג ומה צריך לעשות על מנת להביאו למצב זה.

 

יסודות החברה 2 – Company Basics II

בקורס הזה תלמד יותר לעומק את החלוקה הבסיסית הנכונה של ארגון עסקי, וכן את חשיבות הדיווחים הפנים ארגוניים וסוגי הדיווחים הרלוונטיים להתרחבות הארגון. בנוסף לכך תלמד כיצד לזהות מוקדי חוסר יעילות בעסק שלך ואיך לטפל בהם. וכן את נושא הסטטיסטיקות והתפוקה כך שתוכל לקבוע לכל אזור בעסק את הסטטיסטיקות הרלוונטיות ולדעת כיצד לגרום לתפוקה הולכת ומשתפרת בעזרת עבודה עם נוסחאות ייחודיות.

נוסחאות להצלחה בעסקים Formulas for Business Success

ניהול מתוך רגש יכול להיות הרסני עבור כל עסק. ניהול כל חברה צריך להיות מבוסס על סמך נתונים יציבים ודרכי פעולה יעילות אשר מביאות לשיפור המצב.

מטרת הקורס היא להכשיר את התלמיד לנהל את העסק בהתאם לנתונים יציבים וליישם את הנוסחאות בהתאם למצב הקיים בשטח ולא מתוך רגש, וכך להביא להצלחת העסק.

כיצד לגרום לדברים להתבצע How To Get Things Done

מנהל נתקל לא פעם במצב שבו ההנחיות שהוא נותן לא מתבצעות וקיימת סחבת בביצוען, דבר שעשוי להיות מתסכל למדי. בקורס זה תלמד איך לתת הנחיות ולקבל עליהן ציות. מהי שליטה טובה וכיצד ניתן לקבל ציות מלא להנחיות שלך למרות ניסיונות של אחרים למנוע זאת.

יסודות השיווק Marketing Basics

מטרת הקורס היא להעניק לך את הבנת המרכיבים השונים בשיווק וכיצד הם באים לידי ביטוי בעסק שלך.

יסודות המכירה Sales Basics

היכולת למכור היא מיומנות נרכשת שניתן לתרגל. מטרת הקורס היא לתת לך את המיומנויות האלה ולתרגל אותך עליהן כך שתוכל להשתמש בהן בכל סוג של פגישת מכירה.

מחפשים לפרוץ לענף המנעולנות? עם קורס מנעולן מוסמך, תוכלו ללמוד את המיומנויות והטכניקות החיוניות הנדרשות כדי להפוך למנעולן מצליח. השקעה בהכשרה מקיפה זו תצייד אותך בידע ובמומחיות הדרושים כדי להצליח בתחום תחרותי זה. החל מלמידה כיצד להתקין ולתקן סוגים שונים של מנעולים ועד להבנת העקרונות של שכפול מפתחות, קורסי מנעולן מוסמכים מספקים הזדמנות מצוינת לאנשים המעוניינים להשיק את הקריירה שלהם בעולם המנעולנות.

הצטרפו עכשיו להצלחה

חברת Success ייעוץ עסקי המובילה בישראל והצוות המנצח שלנו דואגים למכירות, לשיווק, גיוס העובדים, הכשרה, פיננסים, ארגון, לידים וכל מה שצריך כדי להגדיל עסקים בצורה יוצאת דופן. 

די להיות היחיד שדואג לעסק שלך?

בחנו בחינם את העסק Online
באים לפה הרבה?
השאירו פרטים עכשיו וקבלו פגישת ייעוץ מקצועית ללא עלות