למה צריך תוכנית עסקית?

תוכן עניינים
מהי תכנית עסקית ולמה צריך אחת (1)

בין אם הקמתם עסק ממש לאחרונה ובין אם יש לכם עסק כבר שנים רבות, בטח שמעתם מספיק פעמים את המונח 'תוכנית עסקית' ומוטב להאמין או לדעת שיש לכם תוכנית כזאת בעצמכם. 

תוכנית עסקית היא לא עוד פריווילגיה שיכולה לעזור לעסק, אלא תנאי הכרחי להצלחת העסק ולמעשה מתווה וסוללת את הדרך שלו להצלחה בטווח הארוך, ולמעשה מהווה עוגן הנותן יציבות לעסק, כך שלא יפול בסטטיסטיקות של אלפי העסקים הרבים שנסגרים כבר בשנה הראשונה שלהם. 

רגע לפני שנסביר לכם איך אנחנו בסאקסס ייעוץ עסקי נלווה אתכם ונבנה עבורכם תוכנית עסקית מנצחת בשיטתו של אלעד הדר, קודם חשוב שנסביר

מהי בכלל תוכנית עסקית?

תוכנית עסקית מהווה מסמך ניהולי שתפקידו לספק תוכנית עתידית ויסודית של העסק שלכם, תוך התייחסות להיבטים השונים המרכיבים את הצלחתו, ביניהם: שיווק, תפעול, כספים, טכנולוגיה, מכירות ועוד. 

תפקידה המרכזי של התכנית העסקית היא לייצר סדר ושיטתיות של העסק על מנת שיוכלו לאפשר תכנון אסטרטגי וכלי למעקב ולבקרה שוטפים, תוך כלים להתמודדויות עם אתגרים אשר צפים בדרך ובמטרה לגדול, לצמוח ולהתפתח בצורה בריאה ונכונה לעסק. 

אלעד הדר, המנכ"ל והבעלים של סאקסס ייעוץ עסקי, מלווה משנת 2006 עשרות אלפי בעלי עסקים בישראל, מעסקים קטנים ועד לחברות גדולות ותאגידים להצלחות עסקיות ולהפיכתן לעסקים משגשגים ורווחיים. 

חלק בלתי נפרד מההצלחה, ואולי מרכיב מרכזי שלה, הוא לבנות תוכנית עסקית מספיק מקיפה ומדויקת, וכמובן כזאת שנתפרה באופן אישי לצרכיו של העסק שעומד מולנו.

אלעד הדר ליווה עד היום מנעד רחב ומקיף ביותר של סוגי עסקים, מעסקים מעולמות הקולינריה, הכושר, האקדמיה, ההלבשה, הבריאות, התקשורת, הקמעונאות ועוד. 

המכנה המשותף של כל ההצלחות הוא יישום של התוכנית העסקית שנבנתה עבורם על ידי סאקסס ייעוץ עסקי וכמובן תהליך ליווי צמוד שעוקב צעד אחרי צעד אחר העשייה שלכם, תוך שיפור מתמיד, תוך הבנה של החולשות וחיזוק היתרונות כך שתוכלו להנות מאופק רווחי ומוצלח של העסק שלכם. 

אז לסיכומו של דבר – למה צריך תוכנית עסקית?

להקים עסק זה דבר יחסית פשוט וטכני, אך לשמר עסק, לגרום לו להיות עסק מצליח ורווחי לאורך זמן, זו כבר משימה הרבה יותר מורכבת שדורשת מכם תוכנית מסודרת וברורה שתאפשר לכם לקבל זווית ראיה הכוללת תחזיות לגבי העסק מכל היבט אפשרי כפי שציינו בתחילת המאמר. 

תוכנית עסקית היא העוגן וההגנה על העסק שלכם, על מקור ההכנסה שלכם ועל המשך ההתפתחות שלכם בפן המקצועי, לכן חשוב שתשמרו ותגבו אותו בתכנית עסקית נכונה ומדויקת. 

אנחנו כאן בשבילכם כדי לדאוג שזה יקרה.

Picture of אלעד הדר - מנכ"ל חברת Success
אלעד הדר - מנכ"ל חברת Success

אלעד הדר מנכ"ל חברת Success ייעוץ עסקי מתמחה בליווי וייעוץ עסקי ומחולקת למספר אגפים בתחומים שונים, להלן פירוט המחלקות השונות: ייעוץ עסקי, ייעוץ פיננסי, ייעוץ שיווקי וייעוץ ארגוני. לפרטים נוספים אתם מוזמנים לצור איתנו קשר.

הצטרפו עכשיו להצלחה

חברת Success ייעוץ עסקי המובילה בישראל והצוות המנצח שלנו דואגים למכירות, לשיווק, גיוס העובדים, הכשרה, פיננסים, ארגון, לידים וכל מה שצריך כדי להגדיל עסקים בצורה יוצאת דופן. 

די להיות היחיד שדואג לעסק שלך?

בחנו בחינם את העסק Online
באים לפה הרבה?
השאירו פרטים עכשיו וקבלו פגישת ייעוץ מקצועית ללא עלות