הלוואה לחברות

מדוע צריך הלוואה לחברות?

ההוצאות עבור בניית חברה חדשה עשויות להיות מאוד משמעותיות, כמו למשל – שכר עבור העובדים, קנייה של מוצרים וציוד, הוצאות כספיות עבור שיווק ופרסום, והרשימה עוד ארוכה כאורך הגלות. בשל כך כי אין בכל זמן אפשרות להתמודד עם המציאות של הוצאות גדולות למדי, מומלץ שתשקלו לקחת הלוואה לחברות

ההיצע של ההלוואות לבתי עסק הינו נרחב למדי, תוכלו לעשות לכם סדר בעניינים, תוך כדי קבלת סיוע מיועץ עסקי. ואם כבר ביועץ עסקי מדובר, הרי שמוטב לכם לפנות להשכרת שירות זה מאלעד אדר. אלעד אדר מכהן כמנכ"ל של חברת הייעוץ העסקי המובילה והגדולה בארץ.

מה הם היתרונות של מי שעוסק בתחום של הלוואה לחברות?

  • בעוד שהמלווים המסחריים יבדקו בציציות את התוכנית העסקית שלכם, עבור מתן הלוואה לחברות, אשר מפרטת את השימוש הפוטנציאלי בכספים שהנכם תרים אחריהם, אותם מלווים אינם בעלי כל מילה לגבי הפעילות העסקית שלכם ואין לגבי צורת ניהול הכספים שלכם.
  • מי שמעניק לכם הלוואה לא זכאי לגעת ברווחים שלכם. הדבר היחיד שהם אמונים עליו הינו החזר החוב שלכם.
  • לרוב הלוואה לעסקים מקורה בריבית נמוכה יותר, לעומת אפשרויות מימון רבות שונות, כמו למשל – כרטיסי אשראי, חברות מימון, אם כי תנאי ההחזר של ההלוואות המסחריות הרבות יכולים להשתנות.
  • תשלומי הריבית על הלוואה עבור העסק שלכם אפשריים לניכוי על המסים שלכם. זה אולי אחד היתרונות הגדולים ביותר.
  • להלוואה לעסקים קטנים עשויה להיות גישה לסכומים גדולים, בהתאם לדרישות בית העסק שלכם בפועל. הכסף זמין לשימוש לאלתר, בונה דירוג אשראי, אשר יעזור לכם בהבטחת הלוואות עתידיות ויוצר מוניטין כלכלי מיטבי עבור העסק שלכם כבר בשלבים מוקדמים.

אילו סוגי הלוואה לחברות קיימים?

סוגי ההלוואות השונות שונים האחד מן רעהו בריבית שהנכם מחויבים לשלם עליהם. אין רק גובה הריבית מהווה פה שחקן מרכזי, כי אם אף תלוי בשאלה אם היא קבועה או משתנה. 

הלוואה בעלת ריבית קבועה אפשר לחלק אותה לשניים. הינה עשויה להיות קבועה ואינה צמודה לכל מדד, באופן כזה שההחזרים הקבועים יהיו ידועים מבעוד מועד ואין ישתנו במשך כל תקופת החזר ההלוואה. מדובר אודות הלוואה בטוחה מן ההיבט של רמת הסיכון שלה, אבל כזאת שאין כל הזמן תהיה משתלמת מהפן של הריבית, שיכולה להיות גבוהה בצורה יחסית. ההלוואה עשויה להיות קבועה וצמודה למדד המחירים לצרכן. חרף העובדה כי הריבית פה קבועה, הקרן הלא מסולקת של ההלוואה יכולה להשתנות לפה או לשם בהתאם למדד. בשל כך, עלייה במדד תגרום למצב אשר בו תשלמו יותר על הקרן הלכה למעשה, ומכאן שהסכום אשר מבוקש להחזרת כספי ההלוואה יגדל באופן ניכר.

הלוואות ריבית פריים מושתתות על ריבית הפריים – אותה ריבית אשר משמשת לבסיס לתמחור עסקאות. חרף העובדה כי כל בנק קובע את הריבית בעצמו, קיים בפועל מצב של תיאום ריביות בין כל מיני בנקים במדינת ישראל.

הצטרפו עכשיו להצלחה

חברת Success ייעוץ עסקי המובילה בישראל והצוות המנצח שלנו דואגים למכירות, לשיווק, גיוס העובדים, הכשרה, פיננסים, ארגון, לידים וכל מה שצריך כדי להגדיל עסקים בצורה יוצאת דופן. 

די להיות היחיד שדואג לעסק שלך?

בחנו בחינם את העסק Online
באים לפה הרבה?
השאירו פרטים עכשיו וקבלו פגישת ייעוץ מקצועית ללא עלות