ייעוץ פיננסי

אז מהו ייעוץ פיננסי

כחלק משירות הייעוץ הפיננסי, חברת Success מבצעת ללקוחותיה בדיקה של כל חשבונות הבנק, כדי לוודא:

  • התאמת האשראי הבנקאי לצרכי העסק
  • צמצום מקסימלי של עלויות האשראי
  • תשלום מינימלי של עמלות

אשראי בנקאי

הריצה היומיומית לבנק כדי לכסות את החריגה,הטלפונים המטרידים מפקיד הבנק אם לא תכסה לא נכבד את השיקים,העיסוק בגיוס כספים במקום לנהל עסק כמו שצריך כל אלה חייבים להיפסק. חברת Success תגייס עבורכם את האשראי לו זקוק העסק כדי לאפשר למנהל העסק להתעסק בניהול.

עלויות האשראי

ההבחנה בין אשראי להלוואה,התאמת סוג האשראי לצרכי העסק, אלה הגורמים שישפיעו גם על עלויות האשראי.

קבלת מידע מכל הבנקים על עלויות האשראי והפניית הלקוח לסניף הבנק המתאים לעסק, כל אלה יביאו לצמצום משמעותי בעלויות האשראי,וממילא יגדילו את הרווח שלכם.

תשלום מינימלי של עמלות

רשימת העמלות שגובים הבנקים ארוכה מאוד. בניהול כספי נכון,ובמשא ומתן עם סניף הבנק ניתן להוזיל את העלויות באופן משמעותי.

מדוע מומלץ לשכור את השירות של ייעוץ פיננסי?

אשר הנכם חשים שאינכם בטוחים באופן של ניהול ההשקעות שלכם, באפשרותכם לשקול להעסיק יועץ פיננסי. מומלץ לשכור את שירותיו של יועץ פיננסי, כמו למשל – אלעד אדר, אשר מכהן בתפקיד של מנכ"ל חברת הייעוץ העסקית הגדולה בארץ, בשל היתרונות הבאים – השכלה, ניסיון, השפעה על ההתנהגות, חסכון בזמן, ניהול הון, תכנון עושר אישי ומשאבים מקצועיים. אך לכך מתלווים חסרונות בשימוש ביועץ פיננסי, שאינם רבים, כמו לדוגמה – המחיר עבור השירות, האתגר במציאת יועץ פיננסי טוב, ניגוד אינטרסים פוטנציאלי, הקפדה על השקעות מניות ואג"ח בלבד, וויתור על האחריות לעתידכם הכלכלי.

הנכם בוודאי מודעים לעובדה, כי עצמאות פיננסית מהווה את המטרה הסופית של ההשקעה שלכם. חרף העובדה כי ציינו לעיל את היתרונות ואת החסרונות שכרוכים בשימוש ביועץ פיננסי, או בהמשך העבודה עם היועץ הפיננסי הנוכחי שלכם, הגורם החשוב ביותר הינו – האם יש לכם סיכוי גבוה יותר להגיע לעצמאות כלכלית על ידי השירות של יועץ פיננסי?

ייעוץ פיננסי טומן בחובו ניסיון רב והשקעות מושכלות

בשל כך כי מרבית בעלי המקצוע אשר עוסקים בתחום של ייעוץ פיננסי הינם מוסמכים, הם בעלי ידע רב אודות אפיק ההשקעה הרצוי לכם. כמו כן, להמון יועצים פיננסיים יש ניסיון של שנים, שלא נדבר על ניסיון של עשרות שנים. הווה אומר – שיועצים פיננסיים הינם ככל הנראה עבדו עם סוגים רבים של לקוחות, ובמשך כל שנות הניסיון הרבות שלהם הוסיפו ערך רב לארסנל הניסיון שלהם. המון בני אדם, אשר עסוקים בעבודה שלהם או לחלופין בכל מיני היבטים אחרים, בחיים מעדיפים לא לבזבז את הזמן הדרוש, כדי ללמוד על ניהול השקעות וניהולם. עובדה זו משתלבת היטב כאשר ניתן לשכור את שירותיו של יועץ פיננסי בקיא ומנוסה, פעולה אשר עשויה להיות הגיונית ביותר.

ייעוץ פיננסי טומן בחובו השפעה אנושית

בעשור האחרון פותחו מספר תוכנות, על מנת להקל על ניהול של השקעות עבור הצרכנים. קיימים בעלי עסקים אשר בוחרים לעשות שימוש בתוכניות הללו, במקום לשכור שירותי ייעוץ פיננסי. הבעיה בשימוש בתוכניות אלה היא שהנכם עשויים לאבד את המגע האנושי שלו תזכו עם יועץ פיננסי. עם זאת, ייתכן שהייעוץ הפיננסי דרך התוכנות הללו לא יהיה מותאם אישית כמו שיהיה מותאם בקבלת שירות מידי יועץ פיננסי משלכם. כשם שלא תוכלו לטפל בילדים בעלי צרכים מיוחדים או לטפל בצרכים של הוריכם הקשישים על ידי אפליקציה מקוונת, לא תוכלו לטפל בצרכי ייעוץ פיננסי על ידי תוכנה באינטרנט.

ייעוץ פיננסי יכול לחסוך לכם הרבה זמן

לא קיים עוררין על כך, כי ייעוץ פיננסי עשוי לחסוך לכם הרבה זמן . קודם כל, במידה ותיטלו מטלה זאת על עצמכם, תצטרכו ללמוד איך להשקיע ולבנות את תיק העבודות שלכם, מה שיגבה ממכם הרבה זמן. בנוסף, תצטרכו לטפל במשימות לדוגמה – הכנת הפסדי מס, מעקב אחר ניירות ערך והתאמתם לפי הצורך, ופיקוח על המשק בכל הקשור להשקעות שלכם. כל אלו כרוכים בעבודה רב ובהשקעה לא מבוטלת של זמן לריק. לכן, פעלו באופן מושכל ושכרו את שירותיו של יועץ פיננסי מבעוד מועד.

חברת Success תדריך אתכם כיצד לצמצם את העלויות למינימום אפשרי.

הצטרפו עכשיו להצלחה

חברת Success ייעוץ עסקי המובילה בישראל והצוות המנצח שלנו דואגים למכירות, לשיווק, גיוס העובדים, הכשרה, פיננסים, ארגון, לידים וכל מה שצריך כדי להגדיל עסקים בצורה יוצאת דופן. 

די להיות היחיד שדואג לעסק שלך?

בחנו בחינם את העסק Online
באים לפה הרבה?
השאירו פרטים עכשיו וקבלו פגישת ייעוץ מקצועית ללא עלות