מוכרת העוגיות שניצחה את הקורונה

כמה אני אוהב יזמויות זה פשוט מדהים, יש אנשים בתקופת הקורונה שבאים ובוכים שאין הכנסה ומקטרים שאין הכנסה, התפטרו מהעבודה או פיטרו אותם מהעבודה ובהחלט עוברים תקופה קשה, אבל יש כאלה שפשוט עושים. באחד מן הימים ישבתי אצל אחד הלקוחות שלנו וראיתי אישה מבוגרת בערך בת שישים לפחות, הולכת עם עגלה נגררת כזאת ופשוט מסתובבת במסדרונות בלי שביקשו ממנה, בלי שאמרו לה, בלי שנתנו לה לאישור. היא הגיעה עם קופסאות של עוגיות. 

ומרחוק אתה רואה איזה אמא כזאת מסתובבת עם קופסה של עוגיות, ואתה אומר לעצמך וואו איזה חמודה, כל הכבוד לה על היוזמה, אני אלך לקנות ממנה. היא מכרה קופסה של עוגיות בשלושים או בארבעים שקלים, ושהקופסא הגיע לידי אני חייכתי עוד יותר כי הבנתי שהיא הרבה יותר יזמית ממה שחשבתי. כי זה פשוט עוגייה שאתה יכול לקנות בסופר, קופסת עוגיות כזו שעולה חמישה עשר שקלים בסופר, אבל היא הפכה להיות לוולט בפתח תקווה מה שנקרא, והיא הלכה בעצמה, קנתה ומכרה אותם.

אנשים קונים את העוגיות ממנה מתוך אמפתיה או מהרצון לעזור, מהנכונות להגיע בזמן הנכון עם המוצר הנכון. האמת שבדיוק באותו הזמן היינו באמצע ישיבה ואמרנו יאללה בוא ניקח ממנה עוגיות. שימח אותי מאוד לראות את היוזמה שלה, שמחתי לראות את הנכונות שלה ואת המאבק שלה, את העובדה שהיא החליטה במקום לשבת בבית ולקטר, הלכה ואמרה לעצמה אני אקנה בסופר עוגיות בחמישה עשר שקלים ואמכור אותם בשלושים שקלים, מבלי להגזים בסכום אותו היא מרוויחה, הכל כדי להביא אוכל הביתה.

חברים זו יוזמה שכל אחד ואחד מאיתנו צריך לקחת בעסק שלו, זה הזמן שלכם להבין איך אתם יכולים לפרוץ קדימה במקום להבין איך לקטר לחברים שלכם על מה מר גורלנו.

לכו לתת בראש ואם אתם צריכים רעיונות תמשיכו לעקוב אחרי השיעורים שאנחנו מעלים מדי יום, שיהיה יום חזק ונתראה במאמר הבא.

אלעד הדר - מנכ"ל חברת Success
אלעד הדר - מנכ"ל חברת Success

אלעד הדר מנכ"ל חברת Success ייעוץ עסקי מתמחה בליווי וייעוץ עסקי ומחולקת למספר אגפים בתחומים שונים, להלן פירוט המחלקות השונות: ייעוץ עסקי, ייעוץ פיננסי, ייעוץ שיווקי וייעוץ ארגוני. לפרטים נוספים אתם מוזמנים לצור איתנו קשר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
הצטרפו עכשיו להצלחה

חברת Success ייעוץ עסקי המובילה בישראל והצוות המנצח שלנו דואגים למכירות, לשיווק, גיוס העובדים, הכשרה, פיננסים, ארגון, לידים וכל מה שצריך כדי להגדיל עסקים בצורה יוצאת דופן. 

די להיות היחיד שדואג לעסק שלך?

בחנו בחינם את העסק Online
באותו העניין
צ׳ק ליסט – 10 הטעויות שלי בעסקים

מטעויות לומדים וחכמים לומדים מטעויות של אחרים אז החלטתי לחלוק את הטעויות שלימדו אותי הרבה ובדרך גם האטו את ההתקדמות שלי, לא מצטער כי כל דבר זה שיעור אבל אוכל לחסוך לכם את ההתנסות וללמד אתכם מה בסוף עשיתי גם שונה ועבד לי כי אני בטוח שבזכות הידע הזה תגיעו למטרות שלכם מהר יותר אז בוא נתחיל במצעד

קרא עוד >>>
שטח מדף ומוצר מוביל מפסיד

שטח מדף ולוז לידר הם בטח מונחים שאתם שומעים לא פעם, אבל כששמעתי את הסיפור של יריבות בין שתי חברות ענק, החלטתי שאני חייב לחלוק אותו איתכם. כי כמובן כמו תמיד יהיה מוסר השכל שאתם יכולים ליישם על כל אחד מהעסקים שלכם.

קרא עוד >>>
איך למכור מוצר יקר בקלות

אחת הדרכים הבטוחות ביותר להגדיל את ההכנסות זה פשוט למכור מוצרים יקרים יותר.
ולא פעם דיברתי איתכם על מונח שנקרא אפקט סדרי גודל.
בדרך כלל אפקט סדרי גודל ילמד אתכם איך לשים מוצר נמוך, מוצר בינוני, מוצר גבוה כדי למכור,
ניחשתם נכון את המוצר האמצעי.

קרא עוד >>>
באים לפה הרבה?
השאירו פרטים עכשיו וקבלו פגישת ייעוץ מקצועית ללא עלות