תפוקת עובדים

אחד המרכיבים העיקרים בהצלחת עסק הוא תפוקת העובדים. על כל עובד יש החובה לספק פרודטיביות מסויימת ותפוקה נמדדת. צריך שיהיה משהו שהוא יודע שזה הדבר שעליו לספק בכל יום. גם אם מדובר במזכירה, תפקיה לספק שקט במשרד ולגרום שהכל התנהל כמה שיותר חלק והלו"ז לא יפגע. אנשי שיווק תפקידם להביא לקוחות חדשים לחברה , אנשי המכירות תפקידם לסגור אותן לשירות ואנשי השירות תפקידם לספק אותו בצורה טובה ביותר. גם בעל העסק עצמו, חייה לספק תפוקה מסויימת בהתאם לתפקידים שלו בארגון.

גם המכסה של כל עובד היא חושבה מאוד כי היא מהווה מטרה לכל יום. כמה בדיוק עליו לייצר ביום. אם בעל העסק לא יגדיר בדיוק את המכסה לעובדים שלו, הם יעבדו בלי לדעת מה מצפה מהם וכך לעולם הם לא יעמדו בתפוקה שלהם. על ראש הארגון לומר בדיוק מה הוא מצפה מכל עובד בכל יום נתון ולעקוב אחרי זה. בצורה זו, כל האנשים יודעים בדיוק לאיזה כיוון עליהם לשאוף.

בעל עסק יכול לדעת מה הוא מקבל בתמורה למשכורת שהוא משלם. אם יסמן מספר מטרה, כלומר, מה התפוקה שעל העובדים להשיג בכל יום, הוא יוכל לדעת מי פרוקדטיבי יותר, מי פחות, מי עולה עולה לעסק שלו יותר ומי מצדיק את המשכורת אותה הוא מקבל. מעקב אחרי תפוקה יועיל גם לעובדים. הם יידעו בכל רגע נתון מה מצופה מהם, איפה הם עומדים ביחס למה שמצופה ומה עליהם לעשות כדי להגיע למספר היעד. איש שיווק למשל שיודע שעליו לקבוע 4 פגישות ביום לדוגמא, יידע מה עליו לעשות כאשר אינו מגיע ליעד, או להיפך. יוכל להצדיק העלאה במשכורת שלו אם יראה כי באופן סיסטמתי הוא עובר את התפוקה אותה מצפים ממנו.

אלעד הדר - מנכ"ל חברת Success
אלעד הדר - מנכ"ל חברת Success

אלעד הדר מנכ"ל חברת Success ייעוץ עסקי מתמחה בליווי וייעוץ עסקי ומחולקת למספר אגפים בתחומים שונים, להלן פירוט המחלקות השונות: ייעוץ עסקי, ייעוץ פיננסי, ייעוץ שיווקי וייעוץ ארגוני. לפרטים נוספים אתם מוזמנים לצור איתנו קשר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
הצטרפו עכשיו להצלחה

חברת Success ייעוץ עסקי המובילה בישראל והצוות המנצח שלנו דואגים למכירות, לשיווק, גיוס העובדים, הכשרה, פיננסים, ארגון, לידים וכל מה שצריך כדי להגדיל עסקים בצורה יוצאת דופן. 

די להיות היחיד שדואג לעסק שלך?

בחנו בחינם את העסק Online
באותו העניין
הכי חם בלי ממומן
הכי חם בלי ממומן

חשבתם פעם מה אתם עושים שאתם מחפשים משהו?רוצים לדעת, לקנות או להגיע למקום כלשהו? הדבר הראשון שרוב האנשים בעולם היום

קרא עוד >>>
אוטומציה בעסקים
אוטומציה בעסקים

אוטומציה זה זמן וזמן זה כסף "זמן זה כסף", אחד הפתגמים הידועים (והנכונים) ביותר בעולם העסקים,כבעלי עסק אנחנו חייבים לדעת

קרא עוד >>>
באים לפה הרבה?
השאירו פרטים עכשיו וקבלו פגישת ייעוץ מקצועית ללא עלות
דילוג לתוכן