סיפור הצלחה – דקלים

left_compassשמי א. ס. ואני מנהל והבעלים של חוות גידול ומכירה של דקלים בנס- ציונה.

בספטמבר 2008 התחלתי תהליך של ליווי עסקי עם חברת Success, בניהולו של אלעד הדר ובעבודה שבועית עם היועצת, שרית בר.

בעקבות קשיים כלכליים רבים שהצטברו לבעיה שיש לטפל בה, אלעד יזם פגישה עם מנהל הבנק שבו מתנהל החשבון שלי, אלעד הציג למנהל את הנתונים של העסק שלי והראה לו שבאמצעות הייעוץ בשלושת החודשים האחרונים החברה שלי צמחה בממוצע ב-259% ביחס לאותם חודשים בשנה הקודמת וביחס לאחוזי הירידה שנבעו מהמיתון בחודשים שלפני הייעוץ אנחנו למעשה ב-525% צמיחה!

אלעד הראה למנהל הבנק כיצד עם מימון נוסף נוכל להמשיך ולצמוח ובכך לכסות את כל החובות הכספיים שצברתי לפני תהליך הייעוץ, אומנם זה לא הלך בקלות אבל לבסוף אלעד הצליח לשחרר לי "אוויר לנשימה" בדמות אשראי של פי 10 מגובה המחזור החודשי שלי, דבר אשר בהחלט הקל עליי מאד ולבטח יעזור לי לעבור את החודשים הקרובים בהצלחה, השיפור נראה באופק ואני בהחלט רואה כי אנו מתקדמים בדרך הנכונה ביותר עבורי.

נדהמתי מיכולת כושר הביטוי של אלעד ואני ממליץ בחום לכל אחד להצטרף ולקבל את השירותים הנפלאים שחברת Success מציעה, המון תודה לאלעד על התמיכה והעזרה, והמון תודה לשרית על הליווי הצמוד והיעיל.

בכבוד רב,
א. ס. , מנכ"ל
"חוות הגידול"

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email

עוד סיפורי הצלחה

סיפור הצלחה – ישראל

היי חברה, אני ישראל, אני עובר תהליך עם חברת סאקסס כבר תקופה. . מי שחושב שהמצב גרוע, אני מבין, אבל אני יכול להבטיח לכם שלחברת

סיפור הצלחה – שווארמה א.ל

ה. ח. – שווארמה אני פתחתי את "שווארמה א.ל." באפריל 2008, מתוך תקווה להצליח להיות המנהל של עצמי, ובעלים גאה של מסעדת שווארמה בין הטובות

סיפור הצלחה – רני כהן

אני גאה לספר שכתוצאה מהשתתפות בסדנאות של Success — הכפלתי תוך חודש את מחזור המכירות שלי! אני בעלת עסק קטן לקוסמטיקה והבנתי שאני צריכה כלים.

באים לפה הרבה?
השאירו פרטים עכשיו וקבלו פגישת ייעוץ מקצועית ללא עלות