סיפור הצלחה – רותם טבע מרקט

left_compassשמי אניטה בן נחמיה, אני ובעלי בעלים של עסק בשם "רותם טבע מרקט". במהלך עבודתינו והליווי מחברת success השתתפתי בסדנאות של החברה בהנחיית אלעד הדר ולמדתי המון מההשתתפות בהן, כגון:
א. בסדנא של פרסום ושיווק – לאחר הסדנא השתמשתי בידע אודות פרסומים בשלטי חוצות ועיתונים וכדומה.
ב. בסדנא של יעדים ושאיפות – לאחר ההרצאה בניתי תרשים זרימה של היעדים שלנו וכמובן את הצעדים לביצוע יעדים אלה, בהמשך פעלנו לפיהם בהצלחה.
ג. בסדנא על מכירות – בעקבותיה העברתי את הנלמד לעובדות שלנו ותירגלתי אותן על המכירות, ויש לציין כי העובדות השתפרו בתודעת השירות שלהן ואף במכירות שלהן.

יש לציין כי אלעד מעביר את הסדנאות האלה בצורה טובה ביותר, באופן מובן וברור, וכן התרגול בסדנא מאד עוזר ליישום החומר הנלמד.

בנוסף, היועץ העסקי שלנו בחברת success הוא אלי לוין. אלי עזר לנו מאד בסידור החנות בצורה טובה ומועילה ללקוחות, עם תחילת תהליך הליווי העסקי פרסמנו טוב יותר בעיתונים ובפליירים, פתחנו מועדון לקוחות ורשמנו את לקוחותינו למועדון, עבדנו על ארגון החנות, חלוקת תפקידים בין כולנו, מדיניות החנות וביצוע סטטיסטיקות לעובדים.

בעקבות כך, העבודה מתבצעת טוב יותר, הכל יותר מאורגן ומסודר, השירות שלנו טוב יותר, המכירות עולות ובהתאם גם ההכנסות.

תודה רבה לכם,
א. ב
"רותם טבע מרקט"

להלן גרף ההכנסות של רותם טבע לאחר חצי שנה ייעוץ

rotem

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email

עוד סיפורי הצלחה

סיפור הצלחה – ישראל

היי חברה, אני ישראל, אני עובר תהליך עם חברת סאקסס כבר תקופה. . מי שחושב שהמצב גרוע, אני מבין, אבל אני יכול להבטיח לכם שלחברת

סיפור הצלחה – שווארמה א.ל

ה. ח. – שווארמה אני פתחתי את "שווארמה א.ל." באפריל 2008, מתוך תקווה להצליח להיות המנהל של עצמי, ובעלים גאה של מסעדת שווארמה בין הטובות

סיפור הצלחה – רני כהן

אני גאה לספר שכתוצאה מהשתתפות בסדנאות של Success — הכפלתי תוך חודש את מחזור המכירות שלי! אני בעלת עסק קטן לקוסמטיקה והבנתי שאני צריכה כלים.

באים לפה הרבה?
השאירו פרטים עכשיו וקבלו פגישת ייעוץ מקצועית ללא עלות