סיפור הצלחה – א. ס. חוות גידול לדקלים

left_compassלפני 3 שבועות התחלתי לקבל ייעוץ עסקי בהמלצת חבר טוב שלי שמקבל ייעוץ מזה מספר חודשים מחברת Success וציין בפני כי זה ממש יכול לעזור לי בעסק.

יש לציין כי הייתי סקפטי וכך גם הסובבים אותי, אבל לאחר שנפגשתי עם הצוות של Success עשיתם עלי רושם רציני ולכן החלטתי לקחת צ'אנס.

מה שקרה בעסק שלי מאז מתאים לספרי מדע בדיוני ולא לעסקים, מתחילת העבודה המשותפת שלי אתכם לפני 3 שבועות בלבד, הכנסה שלי כבר עכשיו גבוהה פי 5 מההכנסה של חודש שעבר! ולמעלה מפי 3 ביחס לאותו חודש בשנה שעברה.

הפרסום שבנינו יצר תיאבון אצל לקוחות חדשים, ובאמצעות אסטרטגיה נכונה הצלחתם לגרום ללקוחות קיימים לרכוש הרבה יותר מבדרך כלל וכל זאת מבלי להוריד שקל ובלי לתת הנחות!

למרות החגים והמיתון יש זמזום בלתי פוסק של טלפונים שלא היינו מקבלים לולא הפרסום המוצלח שעשינו יחד!

זה בונה לי ביטחון עצמי למכור ובמחיר הולם!
זה ניראה לא יאומן וכאילו לא קשור לפעולות שעשינו אבל עובדה… יש הכנסה בקופה.

אני כבר מודה לכם ומחכה להמשך.
א. ס.
חוות הגידול

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email

עוד סיפורי הצלחה

סיפור הצלחה – ישראל

היי חברה, אני ישראל, אני עובר תהליך עם חברת סאקסס כבר תקופה. . מי שחושב שהמצב גרוע, אני מבין, אבל אני יכול להבטיח לכם שלחברת

סיפור הצלחה – שווארמה א.ל

ה. ח. – שווארמה אני פתחתי את "שווארמה א.ל." באפריל 2008, מתוך תקווה להצליח להיות המנהל של עצמי, ובעלים גאה של מסעדת שווארמה בין הטובות

סיפור הצלחה – רני כהן

אני גאה לספר שכתוצאה מהשתתפות בסדנאות של Success — הכפלתי תוך חודש את מחזור המכירות שלי! אני בעלת עסק קטן לקוסמטיקה והבנתי שאני צריכה כלים.

באים לפה הרבה?
השאירו פרטים עכשיו וקבלו פגישת ייעוץ מקצועית ללא עלות