איך לכוון להצלחה בטוחה

ייעוץ עסקי הינו תחום שבשנים האחרונות הפך להיות מקובל ונפוץ.

בעבר כאשר בעל עסק היה נתקל בקשיים בעסק שלו הוא היה פונה לעזרתם של בעלי עסקים שהוא מכיר, כמו רואה חשבון שעמו הוא עובד או עורך דין שעליו הוא סומך או על מכרים.

כיום, המודעות והפתיחות לשכירת שירותים של חברות לייעוץ עסקי השתפרה פלאים. כבר אין דעה רווחת כי אלו מותרות לחברות גדולות בלבד או נחלתם של יחידי סגולה, יחד עם זאת כבעלים של חברת ייעוץ עסקי מובילה שפוגש למעלה מ-500 מנהלים מדי חודש, צר לי לחשוף כי 98% מבעלי העסקים הקטנים / בינוניים שפונים בבקשה לקבלת שירותי ייעוץ עסקי פונים כתוצאה ממשבר!

מרבית המשברים הנם פיננסים, כאשר מדובר במשבר פיננסי לרוב מדובר באחת משתי האפשרויות. הראשונה היא שבעל העסק נתקל במשבר קודם ולא טיפל בו נכונה ולכן כעת עומד בפני שוקת שבורה, והשנייה היא שהמנהל פשוט ביצע טעות כלכלית נוראה; בטעות כלכלית אני מחשיב גם לקוח שעבורו בוצעה עסקה גדולה ולא נתקבלה בגינה התמורה, הרי ברור שעם ניהול נכון גם תקלות מסוג זה יכולות היו להימנע.

משברים עיקריים נוספים ובולטים הינם משבר כוח אדם, שבתקופה האחרונה הפך להיות "בעיית מדינה" ומשבר שמוגדר על-ידי בעלי העסקים כמשבר ב"שיווק" כשבעצם מה שהם רוצים לומר במילים אחרות זה שפשוט אין להם מספיק עבודה.

אלעד הדר - מנכ"ל חברת Success
אלעד הדר - מנכ"ל חברת Success

אלעד הדר מנכ"ל חברת Success ייעוץ עסקי מתמחה בליווי וייעוץ עסקי ומחולקת למספר אגפים בתחומים שונים, להלן פירוט המחלקות השונות: ייעוץ עסקי, ייעוץ פיננסי, ייעוץ שיווקי וייעוץ ארגוני. לפרטים נוספים אתם מוזמנים לצור איתנו קשר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
הצטרפו עכשיו להצלחה

חברת Success ייעוץ עסקי המובילה בישראל והצוות המנצח שלנו דואגים למכירות, לשיווק, גיוס העובדים, הכשרה, פיננסים, ארגון, לידים וכל מה שצריך כדי להגדיל עסקים בצורה יוצאת דופן. 

די להיות היחיד שדואג לעסק שלך?

בחנו בחינם את העסק Online
באותו העניין
איך מגדילים את הפנסיה דרך הנכסים הדיגיטליים של העסק

אני  ממש לא מסתמך על הקצבה של ביטוח לאומי לפנסיה שלי .

בדיוק בגלל זה דאגתי להכין פנסיה חלופית המשולמת על ידי שתיים מהחברות החזקות כיום בעולם, גוגל ופייסבוק.

איך מגיעים לשילומים (לפנסיה) משתיים מהחברות שכולם משלמים להם במקום לקבל מהן כספים?

קרא עוד >>>
למה חשוב כל כך לתת ערך מיוחד ועקבי עבור הלקוחות שלנו?​

אומרים שכדי להצליח צריך לעבוד קשה, אני חושב שרוב האנשים לא מבינים מה זה אומר לעבוד קשה כדי להצליח, יש שחושבים שלעבוד יום אחד 14 שעות זה לעבוד קשה, יש שחושבים שאם השקעת שבוע או חודש עכשיו את אמור לקצור את פירות ההצלחה.

קרא עוד >>>
למה אנחנו שווים כל כך עבור עסקים?

העסק שלכם הוא הבייבי שלכם לכל דבר – אתם משקיעים בי מהבוקר עד הערב, חשוב לכם שהוא יצליח, שיראו אותו, שיוקירו אותו ושירצו להיות חברים (או במקרה שלנו – לקוחות) שלו.
ייעוץ עסקי איכותי נועד בשביל לעזור לכם להגיע לכל המטרות הללו עד שיהפכו לשגרה הקיימת ולמציאות שאתם מכירים.

קרא עוד >>>
באים לפה הרבה?
השאירו פרטים עכשיו וקבלו פגישת ייעוץ מקצועית ללא עלות
דילוג לתוכן